امروز دوشنبه  ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۳/۳۰- ۱۱:۲۰ - مشاهده: ۶۱
پنج شنبه 30 خرداد 1398 - 11:20
مربی تیراندازی در اندونزی

مربی تیم ملی تیراندازی ایران با اندونزی قرار داد بست

مربی تیم ملی تیراندازی ایران با اندونزی قرارداد بست

مربی تیم ملی تیراندازی ایران با اندونزی قرارداد بست

مربی تیم ملی تفنگ ایران با تیم ملی تیراندازی اندونزی قرارداد بست.

به گزارش ایسنا، ابراهیم اینانلو که چندین سال مربیگری تیم ملی تفنگ ایران را به عهده داشت با تیم ملی اندونزی قرارداد بست و پنج شنبه راهی اندونزی خواهد شد.

ابراهیم اینانلو در گفت و گو با ایسنا، در مورد این موضوع گفت: من با تیم ملی تیراندازی اندونزی قرارداد بستم و پنج شنبه راهی این کشور می‌شوم. قرارداد من با فدراسیون ایران سه ماهه بود و تمام شد. پیش از این هم پیشنهادهایی داشتم و این بار با پایان قرارداد سه ماهه جدی‌تر به آن فکر کردم و خواهم رفت.

وی ادامه مربی تیم ملی تفنگ ایران با تیم ملی تیراندازی اندونزی قرارداد بست.

به گزارش ایسنا، ابراهه من یک ماه قبل به فدراسیون اعلام کردم که می‌خواهم بروم. دلیل خاص یا مشکل خاصی نبود و برای آن‌ها آرزوی موفقیت دارم. مربیان جوان دیگری همچون مریم طالبی و زائر رضایی در تیم ملی هستند که تنها کافی است فدراسیون به آن‌ها اعتماد کند و قطعاً به مشکل بر نخواهند خورد.

اینانلو در مورد یم اینانلو که چندین سال مربیگری تیم ملی تفنگ ایران را به عهده داشت با تیم ملی اندونزی قرارداد بست و پنج شنبه راهی اندونزی خواهد شد.

ابراداد: البتمدت قراردادش با اندونزی گفت: قرارداد من با اندونزی ۵ تا ۶ ماهه است تا در این مدت شرایط را بررسی کنیم. اگر هر دو طرف به توافق رسیدیم قرارداد طولانی مدت خواهیم بست. من به اندونزی می‌روم تا تجربه کسب کنم. یک روزی هم به ایران بر می‌گردم تا تجربیاتم را در اختیار تیم ملی ایران قرار می‌دهم.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما